Lista osób z przyznanym o stypendium MNiSW

Lista osób z przyznanym  o stypendium  MNiSW  na studia  I stopnia dla cudzoziemców studiujących w kraju swojego zamieszkania w roku akademickim 2016/2017

 

Termin wypłat stypendium będzie podany dodatkowo.

 

Nr Nazwisko i imię Nr albumu

 

  Ekonomia II rok I stopień  
1 Daraškevič Karol 71245
2 Domynikas Gilis 71297
3 Fediuk Joana 52241
4 Gasperovič Edgar 71314
5 Ginc Edgar 70076
6 Griniuk Valdemar 71264
7 Grod Gabrielia 71262
8 Gurina Evelina 71283
9 Ivanovski Daniel 71281
10 Kozlovska Aneta 71284
11 Lokutijevski Daniel 71290
12 Nagornyj Artūras 71298
13 Neverkevič Violeta 71317
14 Popova Karina 71289
15 Prudevič Aleksandra 71316
16 Seniut Dorota 71301
17 Turevičiūtė Dorota 71296
18 Valienė Ivona 68028
19 Valiukevičiūtė Viktorija 71234
20 Viniarska Greta 71287
21 Žavoronok Agnesa 71292

 

  Ekonomia III rok  I stopień  
1 Antonevič Dariuš 67970
2 Bacevič Marija 67972
3 Barščevski Robert 67976
4 Baziuk Andrius 63229
5 Belianaite Dominyka 67973
6 Bukauskaitė Katrina 67977
7 Dachnevič Agata 67982
8 Dagil Violeta 67983
9 Gasinska Agata 67985
10 Gotovtaite Renata 67988
11 Gvazdaitis Artur 67992
12 Januškevič Violeta 67993
13 Jermak Tomaš 67995
14 Kačanovska Eva  67997
15 Kazakevič Ivona 67998
16 Kontrimovičius Robertas 68001
17 Kvetkovska Božena  68004
18 Limanovska Jolanta 68005
19 Limanovska Violeta 68006
20 Ratkevič Justina 68018
21 Urbanovič Evelina 68027
22 Višnievskyte Erika 68029

 

  Informatyka II rok  I stopień  
1 Buračevskij Robert 71241
2 Chotkevič Tomaš 71242
3 Dudoit Gžegož 71247
4 Lichtarovič Marek 71250
5 Mečkovskis Stefan 71251
6 Morozov Roman 71252
7 Novogrodski Edgar 71253
8 Senkanec Daniel 71274
9 Šerelis Oskaras 71303
10 Valiukevič Ernest 71305
11 Voitechovič Ričard 71306

 

  Informatyka III rok  I stopień  
1 Baslyk Tomaš 67938
2 Burbo Pavel 67939
3 Černiavski Valdemar 67940
4 Maculevič Renata 67949
5 Rudenkov Mark 67953
6 Siroic Jaroslav Antoni 67956
7 Tomaševič Robert 67959
8 Treigis Dariuš 67960
9 Undra Alina 67961
10 Višnevski Radoslav 67963
11 Voroneckij Edvin 67964
12 Žilinska Violeta 67966

 

  Europeistyka II rok  I stopień  
1 Baliukevič Justina 71310
2 Bliakevič Elvina 67974
3 Buiko Evelina 70893
4 Duškevičius Valter 71282
5 Golovataja Agata 71271
6 Grigorjeva Karolina 71238
7 Kaminski Lukaš 71278
8 Karpovič Ana 71273
9 Korvel Karolina 71267
10 Lazurkevič Mažena 71249
11 Makutonovič Marta 71276
12 Marcel Justina 71285
13 Michnevič Karina 71309
14 Molis Albert 71261
15 Naimovičius Danielius 71263
16 Pečura Dominik 71239
17 Pilecka Jolanta 68017
18 Rinkevič Aneta 71280
19 Soroko Justyna 71275
20 Sventoslavskij Jaroslav 52405
21 Tomaševska Eva 71265
22 Tomaševski Kšištof 70115
23 Tupikovska Justyna 71244
24 Vercinskaitė Beata 71269
25 Žabilovič Greta 71308

 

Lista osób z przyznanym  o stypendium  MNiSW  na studia  II stopnia dla cudzoziemców studiujących w kraju swojego zamieszkania w roku akademickim 2016/2017

 

1 Aukštulevič Tadeuš 59781
2 Bogdan Elžbeta 38364
3 Bovgerd Arnold 59784
4 Ivanov Valdemar 59789
5 Karmyšov Stanislav 71254
6 Karpovič Daniel 59832
7 Lesnevska Evelina 71255
8 Markovski Valdemar 59836
9 Martinkevič Anastazija 71256
10 Maškevič Valdemar 60893
11 Minkel Miroslav 59840
12 Petrovič  Ernest 59847
13 Poplavska Aneta 71258
14 Šakevič Agata 71259
15 Skaparė Katažina 52589
16 Skinder-Antul Justina 55604
17 Skliaustis Brigita Agata 59854
18 Smykovska Venesa 55761
19 Stankevič Edvard 59855
20 Šugalska Juliana 59821
21 Voinič Liucija 59817
2018 Wszystkie prawa zastrzeżone